Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

Fenger SC/APC Singlemode 3dB Fixed Optical Attenuator, Male-Female, 1310/1550nm

[Σύνδεση για Προβολή Τιμής]
534303
Παρακαλούμε συνδεθείτε για Παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Προσθήκη στη Λίστα Αγαπημένων

Οι εξασθενητές οπτικής ίνας χρησιμοποιούνται στις επικοινωνίες οπτικών ινών για τη μείωση της οπτικής ισχύος στην επιθυμητή στάθμη. Ο πιο συνηθισμένος τύπος οπτικού εξασθενητή είναι με συνδετήρες θηλυκό σε αρσενικό. Ο εξασθενητής SC/APC 3dB μπορεί να μειώσει την οπτική στάθμη ισχύος κατά 3dB.

Βασικά Χαρακτηριστικά

Fiber Connector: SC/APC
Connector Gender: Fixed Male to Female
Transfer Mode: Single Mode
Attenuation: 3 dB
Attenuation Accuracy: ±0.5 dB
Operating Wavelength: 1310 and 1550 nm
Return Loss: ≥ 60 dB
Polarization Dependent Loss: ≤0.2 dB
Max Optical Input Power: 200 mW
Operating Temp Range: -40~80 °C
Humidity: 95% RH