Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ
Scrolling Text Σας ενημερώνουμε ότι εν όψει των καλοκαιρινών διακοπών, η Kosmosat θα παραμείνει κλειστή από Δευτέρα 6 έως Παρασκευή 24 Αυγούστου 2018
 

Triax FC/PC Singlemode 10dB Fixed Optical Attenuator, Male-Female, 1310/1550nm

TRIAX
[Σύνδεση για Προβολή Τιμής]
307690
 

Τα υψηλά επίπεδα σήματος των συστημάτων οπτικών ινών απαιτούν την εισαγωγή σκόπιμης απώλειας για τη σωστή λειτουργία. Μέρος του συστήματος Fibre αποτελούν και οι εξασθενητές οπτικών ινών. Η υψηλή τεχνολογία απόδοσης καθιστά τις οπτικές ίνες μια προσιτή και πρακτική εναλλακτική λύση σε σχέση με τα ομοαξονικά δίκτυα SAT-IF.

  • Οπτικός εξασθενητής
  • Απώλεια διέλευσης 10dB
  • Συνδετήρες FC/PC male to FC/PC female