Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

INVACOM® Twin Optical Patch Cable FC/PC, 25 Meters

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
534104
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Το καλώδιο οπτικών ινών GI-2/25 είναι κατάλληλο για χρήση σε εγκαταστάσεις όπου η καλωδίωση δρομολογείται υπόγεια μέσω σωληνώσεων ή άμεσης ταφής. Περιέχει 2 x 9 micron G.657A μονότροπες ίνες (single-mode) και προστατεύεται από ένα σφιχτό buffer PVC και ένα στρώμα Kevlar γεμάτο με Gel. Ο εξωτερικός μανδύας του καλωδίου είναι από πολυπροπυλένιο που προσφέρει τεράστια θλιπτική αντίσταση και υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό.

  • ITU-T G.657A Optical Fibre
  • Χρήση με συστήματα Single Mode
  • 2 x 9 micron G.657A μονότροπες ίνες
  • Εξωτερικός μανδύας από πολυπροπυλένιο (PP)
  • Κατάλληλο για εξωτερική ή υπόγεια χρήση
  • Προ-τερματισμένο με συνδετήρες FC/PC

Κύρια Χαρακτηριστικά

Application: Outside
Number of fibers: 2
Fibre type: Single Mode
Optical fibre standard: ITU-T G.657a
Outer diameter approx.: Ø 5.9 mm
Material (outer sheath): Polypropylene
Color (outer sheath): Black
Tensile load: 500 N
Attenuation @ 1310nm: 0.38 dB/Km
Attenuation @ 1550nm: 0.25 dB/Km
Crush resistance: 5000 N/dm
Installation: Suitable for direct burial applications

Έγγραφα Υποστήριξης

GI FibreIRS Twin Fibre Cable – Product Info