Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

FENGER® FQC-25 Quattro Optical Patch Cable FC/PC

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
534124
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Το καλώδιο οπτικών ινών FQC-25 της Fenger περιέχει 4 Ίνες Single Mode G657.A1 προ-τερματισμένες με συνδετήρες FC/PC. Ο εξωτερικός μανδύας του καλωδίου είναι από μαύρο LSZH (Low Smoke Zero Halogen), κατάλληλο για εσωτερική ή εξωτερική χρήση.

  • Χρήση με συστήματα Single Mode
  • 4x 9/125 micron fibre G657.A1
  • Κατάλληλο για εσωτερική ή εξωτερική χρήση
  • Προ-τερματισμένο με συνδετήρες FC/PC

Κύρια Χαρακτηριστικά

Μήκος καλωδίου: 25 mtr
Αριθμός ινών ανά σωλήνα: 4 pcs
Τύπος οπτικής ίνας: Single Mode
Εξασθένηση @1550nm: 0.25dB / Km
Εξασθένηση @1310nm: 0.38dB / Km
Εξωτερική διάμετρος: Ø 5.9 mm
Υλικό (εξωτερικός μανδύας): LSZH
Χρώμα (εξωτερικός μανδύας): Μαύρο