Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

GI Pre-Terminated Twin Fibre Cable 50 Meters

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
534105
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Προσθήκη στη Λίστα Αγαπημένων

Το καλώδιο οπτικών ινών GI-2/50 είναι κατάλληλο για χρήση σε εγκαταστάσεις όπου η καλωδίωση δρομολογείται υπόγεια μέσω σωληνώσεων ή άμεσης ταφής. Περιέχει 2 x 9 micron G.657A μονότροπες ίνες (single-mode) και προστατεύεται από ένα σφιχτό buffer PVC και ένα στρώμα Kevlar γεμάτο με Gel. Ο εξωτερικός μανδύας του καλωδίου είναι από πολυπροπυλένιο που προσφέρει τεράστια θλιπτική αντίσταση και υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό.

  • ITU-T G.657A Optical Fibre
  • Χρήση με συστήματα Single Mode
  • 2 x 9 micron G.657A μονότροπες ίνες
  • Εξωτερικός μανδύας από πολυπροπυλένιο (PE)
  • Κατάλληλο για εξωτερική ή υπόγεια χρήση
  • Προ-τερματισμένο με συνδετήρες FC/PC

Κύρια Χαρακτηριστικά

Μήκος καλωδίου: 50 m
Χρήση: Εξωτερική/Υπόγεια
Αριθμός ινών ανά σωλήνα: 2 pcs
Τύπος οπτικής ίνας: Single Mode
Optical fibre standard: ITU-T G.657A
Εξασθένηση @1550nm: 0.25dB / 1000m
Εξασθένηση @1310nm: 0.38dB / 1000m
Εξωτερική διάμετρος: Ø 5.9 mm
Υλικό (εξωτερικός μανδύας): Polypropylene
Χρώμα (εξωτερικός μανδύας): Μαύρο
Ακτίνα κάμψης κατά την εγκατάσταση: 90 mm
Αντοχή σε φορτίο: 500 N
Εγκατάσταση: Προσφέρεται για εφαρμογές άμεσης ταφής

Έγγραφα Υποστήριξης

GI FibreIRS Twin Fibre Cable – Product Info