Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ
Scrolling Text Σας ενημερώνουμε ότι λόγω καλοκαιρινών διακοπών, η Kosmosat θα παραμείνει κλειστή από Δευτέρα 12 έως Παρασκευή 23 Αυγούστου 2019.

Fenger SC/SC UPC Simplex (SM) Fiber Optic Mating Adapter, Click Locking Mechanism

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
534261
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Προσθήκη στη Λίστα Αγαπημένων

Ο προσαρμογέας SC/SC UPC διαθέτει ένα θηλυκό συνδετήρα ινών SC σε κάθε άκρο και χρησιμοποιείται για την διασύνδεση ενός ζευγαριού συνδετήρων SC/UPC, με χαμηλή απώλεια διέλευσης. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με single-mode τερματισμένες ίνες.

Προδιαγραφές

Connectors Type: SC/SC female
Polishing Mode: UPC
Insertion Loss: ≤0.2 dB
Return Loss: ≥50 dB
Durability: ≥1000 times
Repeatability: ≤0.1 dB
Working Temp: -40 ~ +75 degrees Celsius, humidity ≤95%