Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

Ikusi FC/FC PC Simplex (SM) Fiber Optic Mating Adapter, Small D Shape Housing

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
4966
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Προσθήκη στη Λίστα Αγαπημένων

Ο προσαρμογέας FC/FC PC διαθέτει ένα θηλυκό συνδετήρα ινών FC σε κάθε άκρο και χρησιμοποιείται για την διασύνδεση ενός ζευγαριού συνδετήρων FC/PC, με χαμηλή απώλεια διέλευσης. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με single-mode τερματισμένες ίνες.

Προδιαγραφές

Connectors Type: FC/FC female
Polishing Mode: PC
Housing Type: Small D Shape