Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ
Scrolling Text Σας ενημερώνουμε ότι λόγω καλοκαιρινών διακοπών, η Kosmosat θα παραμείνει κλειστή από Δευτέρα 12 έως Παρασκευή 23 Αυγούστου 2019.

Triax FC/SC PC Simplex (SM) Fiber Optic Hybrid Mating Adapter, Rectangle Shape Housing

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
307686
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Προσθήκη στη Λίστα Αγαπημένων

Ο υβριδικός προσαρμογέας FC/SC PC διαθέτει ένα θηλυκό συνδετήρα ινών FC και ένα θηλυκό συνδετήρα SC. Επιτρέπει την διασύνδεση δύο διαφορετικών συνδετήρων με χαμηλή απώλεια διέλευσης και μπορεί να χρησιμοποιηθεί με single-mode τερματισμένες ίνες.

Προδιαγραφές

Connectors Type: FC/SC female
Polishing Mode: PC
Housing Type: Rectangle Shape