Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

FENGER® MAT-FP-SM15M FC/PC Fiber Optic Attenuator 15dB

[Συνδεθείτε για προβολή τιμών]
534276
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Οπτικός εξασθενητής 15dB εξοπλισμένος με συνδετήρα FC/PC. Σας επιτρέπει να ρυθμίσετε την οπτική ισχύ στην απαιτούμενη στάθμη εισόδου για τους μετατροπείς οπτικών ινών σε μια εγκατάσταση με οπτικό LNB.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Attenuation: 15dB fixed
Fiber Type: Singlemode
Connectors: FC/PC, male to female
Wavelength: 1310 nm & 1550 nm