Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

GI Split32Pro Dual Window 32-Way Optical Splitter Box Type with FC/PC Connectors

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
534080
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Προσθήκη στη Λίστα Αγαπημένων

Ο οπτικός διαχωριστής Split32Pro έχει σχεδιαστεί ειδικά για υποστήριξη όλων των συστημάτων ινών της Global Invacom. Μέσω των ενσωματωμένων συνδετήρων FC/PC επιτρέπει στον εγκαταστάτη να συνδέσει απευθείας την τερματισμένη οπτική ίνα χωρίς τη χρήση οπτικού προσαρμογέα. Επίσης, έχει σχεδιαστεί για να διαιρεί εξίσου το οπτικό σήμα που παράγεται από τα συστήματα FibreMDU και FibreIRS. Είναι παθητικός, διπλού παραθύρου (1310 & 1550nm) και χαμηλής απώλειας.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Optical Loss
Typical Insertion Loss: 16.8 dB

Connectors (build-in)
Input: 1 x FC/PC female
Output: 32 x FC/PC female

Other
Coupling Ratio: 32 x 3.125 %
Operating Wavelength: 1310 and 1550 nm
Wavelength Bandwidth: ±40 nm
Thermal Stability: ≤ 0.2 dB
Directivity: ≥ 50 dB
Operating Temperature: -40 to +75 °C

Physical
Dimensions: 148 x 176 x 51 mm
Weight: 725 g