Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

Fenger AD-FP-SXMS FC/UPC Fiber Optic Adapter, Square Shape

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
534252
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Ο προσαρμογέας AD-FP-SXMS διαθέτει ένα FC/UPC θηλυκό συνδετήρα οπτικής ίνας σε κάθε άκρο και χρησιμοποιείται για την διασύνδεση δύο οπτικών καλωδίων με συνδετήρες FC/UPC.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Type: AD-FP-SXMS
Connectors Type: FC female
Polishing Mode: UPC
Fiber Type: Single Mode
Housing: Metal, Square Shape
Insertion Loss: ≤0.2 dB (Typ.)
Return Loss: ≥50 dB