Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

OPTON® PLC 1x8 Splitter Blockless, SC/APC connectors

[Συνδεθείτε για προβολή τιμών]
534574
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Οπτικός διαχωριστής 1x8 (μία είσοδος, οκτώ έξοδοι) με συμμετρική κατανομή ισχύος (12,5% σε κάθε έξοδο). Διαθέτει ατσάλινο περίβλημα με διάμετρο καλωδίων οπτικής ίνας 0,9 mm. Χρησιμοποιεί μονότροπη ίνα G.657.A1. Οι συμμετρικοί διαχωριστές είναι το βασικό στοιχείο του δικτύου PON που απαιτείται από κάθε φορέα.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Type: PLC 1x8 Splitter
Wavelength: 1260 ~ 1650 nm
Configuration: 1x8
Connectors: SC/APC
Fiber Type: G.657.A1
Fiber Length: 1.0 mtr
Fiber Diameter: 0.9 mm
Package Style: Blockless
Insertion Loss: ≤ 10.8 dB
Loss Uniformity: ≤ 0.8 dB
Return Loss: ≥ 55 dB
Directionality: ≥ 55 dB
Operating Temperature: -5… +75 °C
Storage Temperature: -40… +85 °C
Blockless Package Dimensions: 60 x 7 x 4 mm