Προσοχή! Τα cookies χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο για να παρέχουν την καλύτερη εμπειρία χρήστη. Αν συνεχίσετε, υποθέτουμε ότι συμφωνείτε να λαμβάνετε cookies από αυτόν τον ιστότοπο. ΟΚ

Fenger SC/SC APC Simplex (SM) Fiber Optic Mating Adapter, Click Locking Mechanism

[Σύνδεση για προβολή τιμών]
534265
Παρακαλούμε συνδεθείτε για παραγγελία

Το προϊόν αυτό δεν είναι δυνατό να προστεθεί στο
καλάθι γιατί δεν έχετε συνδεθεί.

Προσθήκη στη Λίστα Αγαπημένων

Ο προσαρμογέας SC/SC APC διαθέτει ένα θηλυκό συνδετήρα ινών SC σε κάθε άκρο και χρησιμοποιείται για την διασύνδεση ενός ζευγαριού συνδετήρων SC/APC, με χαμηλή απώλεια διέλευσης. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με single-mode τερματισμένες ίνες.

Προδιαγραφές

Connectors Type: SC/SC female
Polishing Mode: APC
Insertion Loss: ≤0.2 dB
Return Loss: ≥60 dB
Durability: ≥1000 times
Repeatability: ≤0.1 dB
Working Temp: -40 ~ +75 degrees Celsius, humidity ≤95%